Lokalita

Projekt realizujeme v samotném srdci městské části Ostrava-Hrabůvka. Oblíbená rezidenční oblast zaručuje klidné a bezpečné bydlení. Lokalita je známá souborem domů nazývaným „Jubilejní kolonie“, jež byla jako ukázkový příklad meziválečné architektury, prohlášena v roce 2002 kulturní památkou.

Projekt Viladomy Nová Hrabůvka bezprostředně navazuje na náš předchozí úspěšný projekt v této lokalitě, Rezidence Park Hrabůvka, ve kterém našlo po jeho dokončení v roce 2021 nový domov 172 domácností.

Poloha lokality zajišťuje vynikající dopravní dostupnost do centra Ostravy, všech průmyslových zón i na letiště. Pokud využíváte MHD, autobusová zastávka je přímo v místě. Snadné je i spojení s přírodou. Milovníci přírody jsou za 30 minut na parkovišti pod Lysou horou. Jen 10 minut pěšky trvá cesta do Bělského lesa, které je ideálním místem na procházky, běh i cyklistiku. Nedaleko se také můžete napojit na cyklostezku vedoucí k řece Ostravice.

Lokalita samozřejmě nabízí veškerou občanskou vybavenost. V blízkosti jsou veškeré úřady, zdravotní středisko, základní škola a školka je přímo vedle nově vznikajících domů v ulici Provaznická. Veřejnost také může využívat sportoviště u této školy. V bezprostředním okolí se nachází fitness centrum, knihovna, taneční škola, mnoho obchůdků a služeb.

V docházkové vzdálenosti se nachází nově zrekonstruované „Náměstí Ostrava-Jih“, kde také najdete mnoho dalších obchodů a služeb.

Ochrana osobních údajů Nastavení cookies

© Viladomy Nová Hrabůvka, 2024 | Vytvořilo reklamní a grafické studio MamiArt